A+ A A-

Renata Iris Nowak-Lardner

Oceń ten artykuł
(1 głos)

artysta fotografik, pisarka, poetka, nauczycielka rozwoju duchowego (ur. 1970r, Skierniewice).

 

Zadebiutowała na stronach „Wiadomości Skierniewickich”, „Prosto”, „Ten Ton”. Mieszkając w Polsce opublikowała tomik poezji pt: „Myśli, grzechy, fobie”.  W 1993 roku wyjechała do Londynu, gdzie jej twórczość była publikowana m.in. w „New Writers Network”, „Bellydance”. Pisała także artykuły prasowe dla „Polish Daily”. W 1997 roku założyła zespół rockowy „Elysian Fields”, którego była wokalistką  i autorka tekstów. Nagrywała również piosenki z Colinem Firley z zespołu The Cutting Crew.

Renata Lardner studiowała fotografię w London College, stylizację mody w St. Martin College of Art and Design. Jej fotografie ukazywały sie m.in. w “Time Out”. Współpracowała z wydawnictwem publicystycznym “Radnom House Publishing”. Tworzyła portrety do okładek książek, m.in. poety Briana Pattena, pisarza Timothy O’Grady, Shappi Korshandi. Jest autorką wielu wystaw fotograficznych w Wlk. Brytanii.

Obecnie zajmuje się również studiowaniem nauk rozwoju duchowego. Stara się pomagać innym ludziom w wydobyciu ich potencjału duchowego. Jak sama mówi „Każde marzenie jest możliwe do zrealizowania, jeśli poświecisz jemu uwagę i uwierzysz w nie. Moim marzeniem jest zasiać nasiona pozytywnego myślenia, dobrej energii, sprawić, aby życie ludzi było lepsze i bogatsze, w harmonii z prawami wszechświata.” Renata pracuje właśnie nad książkami: „Love always is” oraz „Positivekids.com”.

   

Więcej w tej kategorii: « Ewa Milde Ross Ian Lardner »

Register

User Registration
or Anuluj