A+ A A-

Budżet Obywatelski Skierniewic na 2019 rok

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
27 sierpnia startuje głosowanie na projekty zgłoszone do kolejnej edycji skierniewickiego budżetu obywatelskiego. Na oddanie swojego głosu będziemy mieć aż 10 dni! W tym roku wybierzemy spośród 26 projektów.

Karty do głosowania są już gotowe i czekają na rozpoczęcie wyborów. Wzory zamieszczam w załączeniu. Można sprawdzić na nich jaki numer ma projekt na który na przełomie sierpnia i września chcemy oddać głoś.

Tak jak zawsze skierniewiczanie będą mogli głosować w sposób tradycyjny w specjalnie zaaranżowanym punkcie w ratuszu. Jednak już od kilku lat najbardziej popularnym sposobem głosowania są odwiedziny strony internetowej https://skierniewice.zetwibo.pl/ Każdy z mieszkańców będzie mógł oddać głos na nie więcej niż dwa projekty z każdej z dwóch grup. Do wyboru będziemy mieć 15 pomysłów ogólnomiejskich i 11 lokalnych.

Przypomnijmy prawo udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Miasta Skierniewice, ale żeby wziąć w nim udział prosimy o podanie adresu zamieszkania i numeru PESEL. W głosowaniu mogą brać udział również osoby niepełnoletnie muszą jednak wylegitymować się zgodą przedstawiciela ustawowego, (wzór znajdziecie tutaj) Każdy może zagłosować po dwa razy

Zapraszamy do głosowania. Więcej informacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego znajdziecie w zakładce na naszej stronie.

 źródło: strona UM Skierniewice, www.skierniewice.eu


Jednym z proponowanych projektów do realizacji jest „Album fotograficzny o Skierniewicach”
z archiwalnymi i współczesnymi fotografiami Zbyszka Gradowskiego,

Jest to projekt ogólnomiejski nr 1 i aby zagłosować należy zaznaczyć X przy tej pozycji

Register

User Registration
or Anuluj