A+ A A-

Podsumowanie akcji Milki

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skierniewice starały się o miano „Najmilszego Miasta w Polsce” w konkursie organizowanym przez Milkę. Z tej okazji organizowanych było wiele imprez tematycznych m.in. „Skierniewice o sport dbają, razem z Nawą się przytulają”, „Fioletowy zawrót głowy” czy „Milkowe After Party” w Drugim Domu.

Skierniewicki rynek cały fioletowy! 21 maja w środę o godzinie 17.00 tłum mieszkańców zawitał pod ratusz. Było dużo przytulania, głosowania i pozytywnej energii. Gościem specjalnym był kto? Oczywiście FIOLETOWA KROWA MILKA, która tak jak my uwielbia się przytulać, ale nasze miasto słynie z oryginalności, więc musieliśmy mieć swoją eMilkę. Radio RSC zapewniło świetną oprawę muzyczną i nie tylko. Dzieciaki były wniebowzięte akcją, balonami i innymi gadżetami. Kolejną imprezą było „Skierniewice o sport dbają, razem z Nawą się przytulają” organizowane 24 maja – ostatniego dnia I etapu akcji Milki nad zalewem. Dobra zabawa to był cel tej imprezy. Każdy znalazł coś dla siebie od Milkowego Talent Show dla dzieci po warsztaty Zumba. Pogoda dopisała, uśmiech i pozytywna energia również oraz nasze kochane krówki Milki.
     
    Myślę, że jak na pierwszą akcję tego typu u nas, to i tak jest ogromny sukces, 6 miejsce, wiele imprez tematycznych, gadżetów i słodyczy zdobytych, czego chcieć więcej? No może miejsca w pierwszej trójce. Myślę, ze za rok uda nam się to, mamy doświadczenie i zaczniemy działać dużo wcześniej.
 

 

Więcej zdjęć: www.facebook.com/izajurkowskafoto

 

Register

User Registration
or Anuluj