A+ A A-

Skierniewice najmilszym miastem!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wyjątkowe imprezy plenerowe, z udziałem największych gwiazd polskiej estrady w Skierniewicach? To jest możliwe! Wystarczy wziąć udział w drugiej edycji „Milka -  Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”

 

Jak to zrobić? Poświęć kilka minut każdego dnia do 24 maja.  Akcja „Milka" podzielona jest na cztery etapy. Pierwszy z nich skierowany jest do wszystkich Polaków, którzy będą mogli wspierać swoją miejscowość, wysyłając do przyjaciół i znajomych wirtualne przytulenia poprzez stronę (www.fioletowastrona.pl), aplikację na Facebook-u (www.facebook.com/MilkaPolska) lub za pomocą aplikacji mobilnej. Im więcej przytuleń wysłanych przez mieszkańców miasta, tym większe są jego szanse na wygraną.

Trzech finalistów akcji poznamy 25 maja. To oni będą się starać o miano najmilszego miasta w Polsce. Finał zabawy planowany jest na 6 lipca. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci działań promujących miasto i jego mieszkańców o wartości pół miliona złotych oraz imprezy plenerowe. Wszystkie najważniejsze wydarzenia będą relacjonowane na antenie radia RMF FM i telewizji TVN. Wielki finał obejrzą miliony Polaków w telewizji.

Utworzone na facebook-u wydarzenie „Skierniewice najmilszym miastem w Polsce” ma już ponad tysiąc dwustu gości, lecz to dopiero początek jej zaangażowania w akcję. Wielka akcja przytulania miasta już za nami. W czwartek - 1 maja młodzież m.in. członkowie Młodzieżowej Rady Miasta zorganizowali pierwszą akcję integrującą mieszkańców, wyruszyli w miasto z ulotkami i plakatami "Darmowe przytulanie", "Głosuj na Skierniewice", Przytul miasto" itd. Mieszkańcy zaskoczyli nas swoją otwartością, sympatią i pozytywną energią. Wszyscy przytulali się chętnie, bez względu na wiek i płeć. W Skierniewicach jest ogromny potencjał, mieszkańcy powoli budzą się ze snu zimowego i coraz więcej osób włącza do akcji.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy poza trójką finałową, potrzebne olbrzymie zaangażowanie i mobilizacja wszystkich mieszkańców. - namawia do działania inicjatorka skierniewickiej akcji Milki. W planach mamy wiele akcji integrujących miasto m.in. akcja przytulania miasta czy filmowe przytulanie, ale najważniejsza jeszcze przed nami!

"Fioletowe Party" - impreza tematyczna 10 maja w piątek w Drugim Domu oraz przytulanie krowy Milki w Tesco już za nami! Akcja również była promowana w czasie Rock May Festiwal i Kina dla kobiet w Polonezie. Przed nami dwa wydarzenia: „Fioletowy zawrót głowy” w środę 21 maja na skierniewickim rynku, „Skierniewice o sport dbają, razem z Nawą się przytulają” nad zalewem  oraz after party w Drugim Domu.

Serdecznie zachęcamy do wysyłania jak największej liczby wirtualnych przytuleń na Skierniewice! Więcej informacji o akcji na stronie www.fioletowastrona.pl

Więcej zdjęć: www.facebook.com/izajurkowskafoto

Więcej w tej kategorii: Cyrk przyjechał! »

Register

User Registration
or Anuluj