A+ A A-

Jesienny Wieczór w Parowozowni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dominika Dawidowicz - 6 X 2012r. Dominika Dawidowicz - 6 X 2012r.

10 listopada - 3.jesienny WIECZÓR W PAROWOZOWNI

W sobotę 10 listopada o godz. 18.00 Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei i Grupa Banana Perwers zapraszają do Parowozowni Skierniewice (ul. Łowicka 1) na trzeci jesienny „Wieczór w Parowozowni”.

 

 Tym razem skierniewicka grupa teatralna Banana Perwers (działająca przy klubie Oaza) przygotowała wieczór z piosenką aktorską. Wystąpi Dominika Dawidowicz – z wykształcenia aktorka, zawodowo dziennikarka Radia RSC, opiekunka i reżyserka grupy Banana Perwers. Swoje umiejętności wokalno-aktorskie zaprezentują także aktorki grupy teatralnej – Zuzu Ambroziak i Paulina Krajewska. Usłyszymy piosenki z repertuaru Kaliny Jędrusik, Aliny Janowskiej, jak również Kazimierza Krukowskiego i Lody Niemirzanki. Nie zabraknie także utworów ze sztuki Lecha Mackiewicza "Skierniewicer". Akompaniament zapewni Włodzimierz Stefanowicz.

 

W oczekiwaniu na koncert będzie można zwiedzić wystawy stałe (hala maszyn) oraz czasowe („25-lecie PSMK i 20-lecie działalności PSMK w Parowozowni Skierniewice”, „Świat kolei parowych na fotografiach i obrazach Zbigniewa Sułkowskiego”).

 

Wstęp wolny.

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 listopad 2012 09:16

Register

User Registration
or Anuluj