A+ A A-

Tajemnice piórem Anety Kapelusz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 kwietnia - spotkanie autorskie z Anetą Kapelusz

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach (ul. Mszczonowska 43 a) zaprasza 25 kwietnia o godz. 18.00 na spotkanie z Anetą Kapelusz.

Będzie to promocja jej nowej książki „Tajemnice bramy Bombla i inne opowieści”, w której odkrywa intrygujące wątki skierniewickiej historii,

publikowane wcześniej na naszym portalu skierniewice24.pl oraz w tygodniku ITS.

Artykuły powiązane

 • By nie zgasła pamięć

  25 listopada (w poniedziałek) odbyła się promocja nowej książki związanej z lokalną historią


   One – czyli: Małgorzata Lipska-Szpunar i Aneta Kapelusz opowiadały o przewodniku po cmentarzu św. Józefa w Skierniewicach "Gdy gaśnie pamięć, mówią kamienie...", którego są autorkami.

   Miejska Biblioteka Publiczna jest wydawcą naszej książki i była organizatorem spotkania autorskiego.


  Małgorzata Lipska-Szpunar, Aneta Kapelusz: Rodowite skierniewiczanki. Pasjonatki i badaczki lokalnej historii. Popularyzatorki wiedzy o Skierniewicach i dawnych mieszkańcach miasta. Regionalistki należące do Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera. Autorki artykułów prasowych z dziedziny historii regionu i wspólnej publikacji Skierniewiczanie nasi przodkowie. Ponadto autorki książek: "Po drugiej stronie rzeki" (M. Lipska-Szpunar) oraz "Tajemnice bramy Bombla i inne opowieści" (A. Kapelusz). Pracując w Akademii Twórczości przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, promują dziedzictwo kulturowe, rękodzieło, sztukę i historię regionu, organizując warsztaty, wystawy i spotkania.

  FotoRelacja >>> ZOBACZ

   

   

 • Aneta Kapelusz i jej książka

  W kwietniu światło dzienne ujrzała nowa książka Anety Kapelusz pt. Tajemnice bramy Bombla i inne opowieści

Register

User Registration
or Anuluj