A+ A A-

Biesiada letnią porą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

27 czerwca - 2.Biesiada Skierniewicka

 

Przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będzie sztuka teatralna „Pękające torby z papieru” w reżyserii Marka Chronowskiego. Dla uczestników biesiady zagra zespół Qumple i muzycy zaprzyjaźnieni z bractwem. Planowane są też ciekawe konkursy z nagrodami.

Gwarantujemy, że nikt w sobotni wieczór nie zazna nudy. Zaproszenia można odebrać w klubie Drugi Dom i Agencji Reklamowej ESTET przy ulicy Piłsudskiego 1. Będą nimi też dysponować członkowie bractwa piwnego.

Artykuły powiązane

 • Letnia biesiada skierniewicka po raz trzeci

  Nadchodzi czas by odpocząć od piłkarskich emocji, pozostawić w spokoju telewizor, by w najdłuższy dzień i najkrótszą letnią noc (prawie) spędzić miło i w przyjaznym gronie biesiadną sobotę.

 • Ukłony dla Władysława Strakacza

  14 czerwca 2014 roku uhonorowana została postać jednego z najwybitniejszych skierniewiczan – właściciela browaru i społecznika Władysława Strakacza.

  Uroczyście odsłonięto tablice informacyjne na swerze Jego imienia. Po tej uroczystości w Klubie Drugi Dom odbyła się Biesiada Skierniewicka.

 • Uroczystość przy Skwerze Wł. Strakacza i Biesiada Skierniewicka

  14 czerwca 2014 będzie dniem szczególnym dla osób dla których historia miasta i dzieje Browaru Parowego Władysława Strakacza są nieobojętne.

Register

User Registration
or Anuluj